ICQ story, aneb co jsme vyplodili s Naru-chan.

8. března 2010 v 8:52 | Seiko-chan |  S Naru-chan
Tududu, další povídka...

Itachi vzal Hidana za ruku a stáhl ho k sobě na postel.
"Počkej...Co takhle něco lepšího?" usměje se na něj šedovlásek a zavede Uchihu do jeho kuchyně. Itachimu to okamžitě dojde a vyzvedne si Hidana na linku. Začíná ho líbat na krku, kde nezapomene udělat cucflek. Hidan zakloní hlavu, aby měl Itachi lepší přístup k jeho bělostnému krčku. Itachi jemně saje, někdy jemně kousne. Až z toho Hidan zavzdychá. Černovlásek sundá Hidovi tričko i s kalhotama, a začne si hrát s jeho bradavkami. Ožužlá je, párkrát zakousne a poté tře prstama. Poté si sundá své oblečení, dokud nezbude nahý. Hidan si sám mezitím sundá boxerky s kosou, co dostal k Vánocům. Itachi Hidana prudce shodí na stůl a obkročmo si na něj sedne.
"Pěkný trenky." zašeptá mu svůdně do ucha. Hid se usměje a pátrá rukou po Uchihově těle dokud nenarazí na... jeho sexy prdýlku, kterou vzápětí začne muchlovat ve svých dlaních. Itachi mu slastně vzdychne, než se rozhodne si naslinit prsty a vniknout jimi do Hidana, který měl už nohy na Itachiho ramnou. Svými prsty začne jemně vlnit a Hidanovu DÍRU roztahovat. Slyší, jak to v něm jemně čvachtá. Už to nemůže vydržet a nadrženě do něj vnikne. Bělovlásek slastní zasténá a pohne se proti Itachimu. Itachiho ruce obejmou jeho štíhlé tělo a nadzvedne si ho pro lepší extázi. Hidan se zapře prstama o stůl, aby mohl alespoň lépe snášet tu slast. Oba muži vzdychali nezměrnou rychlostí a mohli se zbláznit z toho spojení. Nakonec Itachi tvrdě přirazil, než oba vyvrcholili a Uchiha vyndal svůj úd z Hidanova těla.
RÁNO:
"Hidane, pojď se pomilovat," zašeptá opět nadržený Uchiha. Hid se na něho divně podívá.
"Rozdávali jsme si to včera asi desetkrát a ty nemáš dost?"
"Ne..." olízl se mlsně a překulil se pod něj.
"Tak pojď... Tentokrát nechám tebe..." mrkl na něj a sundal si kalhoty i s trenkama, načež si začal masírovat svůj vztyčený penis.
"Když jinak nedáš..." vzdychl Hidan nadrženě, když se Itachiho koleno nepatrně dotklo Hidanova přirození. A pak se opakovalo to co včera. Akorát v jiné pozici. Hidan držel Itachiho za nohy. Černovlásek se při tom opíral o ruce a zezadu k němu přirážel Hidan.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama