Kámen Moci - Podezdření

14. března 2010 v 14:57 | S-cháán a Laníí-cháán |  S Laníí-chan
Druhá kapitolka na světěě.... a nedělejte si starosti, já si ty prince taky pletu :D LOL :D To Lan je ta, co si vše pamatuje... tak Itadakimasu!♥Mike a Alex šli po prašné cestě.Procházeli zrovna zemí,jež lidé nazývali Kázachstánem.Energii kamene cítili i na takovou vzdálenost,věděli,že se přibližovali.Ovšem jeden o druhém nevěděl,že míří za stejnou věcí.Mike byl v domnění,že Alex putuje za Japonským císařem a Alex zase,že Mike za rodinou do Číny.Oba si mysleli,že ten druhý je jen neškodný pocestný,kterého potkali cestou.Mike se usmál.
,,Vezmeme to přes Himaláje?"navrhl jako by neškodně.Alex se na něj zkoumavě zadíval ale poté kývl.I on se nakonec usmál.
,,Nemám námitky.Sice to bude těžké ale s tvým doprovodem bych šel i do horoucích pekel .."jeho rudé rty se roztáhly do úsměvu a on svůdně na Mike mrkl.Tváře mladíka s vlasy zelenými se naplnily rudou barvou.Zrudl jako rajské jablíčko.

,,Za jak dlouho budeme v Tibetu?" zeptal se Alec Dereca, když vystoupili z taxíku. Dovezl je k jedné z planin, kde už nebyli žádné domy ani lidé. Derec se na něj udiveně podíval.
,,Jsme teprve v polovině Číny Alecu... ty asi nemáš moc talent pro orientaci že?" zasmál se šedovlásek.
,,Se nedivím, když jsem daleko od vody." utrousil si pro sebe Alec. Derec se zarazil.
,,Co jsi říkal?" Měl pocit, že špatně slyší.
,,Že bych byl úplně ztracený, kdybych tě neměl." usmál se. Avšak do smíchu mu moc nebylo. Byli daleko od vody, což
bylo špatné. Bez jeho živlu moc dlouho nepřežije... nebo spíše... bude unavený. Pak tu byla možnost, že by si nějakou vodu mohl vytáhnout ze Země, ale to by ho mohl Derec vidět. Takže musí počkat, než naprší.
,,No a kudy se vydáme teď?" zeptal se.
,,Myslím že na... západ." ukázal směrem k tyčícím se horám.
Asi po dvou dnech se museli zastavit na doplnění zásob, Narazili na menší potůček, a Alec hned rozkvetl.
,,Půjdu se na chvíli projít." zamumlal Derec a už ho nebylo, Zmizel rychle jako... vítr. Modoročko si sundal boty a namočil si v potoku nohy. Nechal vodu kolovat a protékat okolo jeho nohou, někdy si ji svou silou vytáhl na nohy.
,,Je tu někdo?" zpozorněl, když za ním zašustěli listy. Rozhlížel se všude, ale nikoho neviděl. Tak se tedy znovu otočil k vodě a ... málem ho trefil šlak. Před ním se objevil asi patnáctiletý mladík. A nebyl obyčejný. Měl stejně modré vlasy jako Alec, jen trošku světlejší, a tmavší oči. A jeho vlasy byli dlouhé.
,,Wille co tady děláš?" syknul.
Muž s modrými vlasy se pouze ušklíbl.
,,Preventivní kontrola."zasmál se a přistoupil k bratrovi:,,Jsi daleko od moře,takže mě papá poslal tě zkontrolovat.Tak,jak ti je,jak se máš,co jinak,nebolí tě něco,nestýská se ti .. ?"pronášel otázky s arogantním úšklebkem.Alec se zamračil.
,,Wille!"vyhrkl dotčeně:,,Nejsem malej!Vrať se zpátky nahoru a vyřiď tátovi,že je mi sedmnáct ne osum!"Will se ušklíbl.
,,Jo a mě je dvacet a stejně mě furt kontroluje."vyplázl jazyk:,,Si to taky užij."Modrovlasý muž však náhle zpozorněl:,,Někdo jde .. takže mám vyřídit,že jsi v klidu,jo?Padám .. ale stejně se tu porozhlídnu .."ještě se zašklebil než nadobro zmizel v lesním porostu.Nedaleko zašustilo listí a objevil se Derec.Rozhlédl se.
,,Někdo tu byl?"zeptal se s otázkou Aleca.Ten potřásl hlavou v záporu.
,,Ne,nikdo .."zalhal a nervózně se usmál.Derec se na něj sice nedůvěřivě podíval ale kývl.

,,Kurva .."
Zase vulgární slovo.Korin procházel Nepálskou vesničkou a hledal hotel k přespání.Konečně zahlédl monumentální nápis MOTEL.Zakabonil se.Co tady dělal motel?Vždyť podle lidských zápisků je to hotel pro motoristy.Že by to byl hotel pro karavany a jezdce na oslích?
,,Bože na zemi .. eeh,teď už vlastně na nebi."U nich nahoře byla také zpráva o Bohovi.Byl to mnich žijící v klášteře,který objevil recept na nesmrtelnost.Bohužel,byl již tak starý,že si ho nepamatoval.Sem tam sestupoval na zem,tudíž lidé začali věřit v boha.
Korin vstoupil do motelu.Docela slušný.Vymalováno,recepční jakž takž a když vešel na pokoj .. postel,stolek,skříň.Koupelna společná.Dalo se to.Po velice krátké sprše se zmoženě svalil na postel.Chtělo se mu spát.Náhle,jako by byl hodně oslabený.A nevěděl proč.Vždyť ještě před hodinou se cítil nabitý energií.Jako by zeslábla .. teď to neřešil..Chtělo se mu spát.A moc.A tak se o malou chvíli později odebral do říše snů.

,,Ehm Miku? Jsi si jistý, že jdeme správným směrem?" zeptal se nedůvěřivě Alex.
,,Jo, proč by ne? Jsme v Kazachstánu..." zamumlal.
,,No to vím, ale... jsi si jistý že ve správné části? Protože jsem enčekal, že nám cestu zaterasí stádo koz." pokračoval.
,,Jsem si jistý." řekl přiměřeně. Alex si celou dobu na něco stěžoval. Nebo spíše... stěžoval si na směr jejich cesty. Nevěřil mu ani za mák.
,,Ale... vždyť jsi se ani nekoukl do mapy, tak jak..."
,,Tak hele, jestli se ti to nelíbí, můžu tě tady klidně nechat, už mě docela štveš, protože za celou dobu jsi neřekl nic
přívětivého, jen si pořád stěžuješ, že jdeme špatným směrem, a že je ti zima, a to je tady třicet stupňů ve stínu!" vyjel na něj Mike. Ale on doopravdy nepotřeboval mapu. Jelikož jeho živel byla Země, měl přesný přehled, kde jsou. Ještě chvíli pokračovali, než sebou Alex cuknul a zůstal stát.
,,Co je to tentokrát?" optal se otráveně Mike. Alex mu neodpověděl. Divný... ubývá mi energie... a to docela dost ubývá. Asi se blížíme... Pohlédl na oblohu. Od kdy jsou v Kazachstánu mraky, nemá tady být slunce...
,,Haló Alexi, jsi tam!" zařval mu do ucha Mike. On se na něj jen podíval.
,, Asi bude pršet..." upozornil.
,,Hm, to není žádná novinka, tak pojď, protože to vypadá na další stádo, ale tentokrát to budou krávy." A šli dál. Alex má pravdu, bude pršet. A tady je to opravdu zvláštní... navíc... Mám pocit... že tu nejsem sám. Je pochopitelné, že ostatní Králové vyslali své syny... ale že bych vodu cítil tak brzy. Rozpršelo se. Ale za tenhle déšť nemůže Voda... ale něco jiného. Nebo spíše někdo jiný. Mike to nechal být a pokračovali v cestě.

Korin se probudil,protože po pokoji se šířil chlad.Bylo ráno,avšak slunce nepálilo.Nikoli.Schovávalo se za mraky,které byly černé,jako noc.Korin se zamračil.Bude pršet.Zamračeně si dupl.Ale hned zalitoval¨své volby,protože v tu ránu oblohu proťal blesk.A hned na to se ozval hrom.Spustil se déšť,velmi silný.Černovlasý zaúpěl.
,,K sakru!"zavrčel:,,Debilní hromy,blesky .. !Proč se to vždycky spustí,když jsem naštvaný .. áá .."
Oblohu znovu proťal blesk a zaburácel hrom.Nechtělo se mu do deštivého počasí,co mu však zbývalo.Musel pokračovat v cestě.Věděl,že králové vyslali své syny.Cítil to.Ve vzduchu zaváněla neznámá vůně,jak usoudil,vůně prince Vzduchu.Země poslední dobou vibrovala podivnou energií,jako by byla ožila.Princ Země.Cítil i prince Ohně a z kapek deště .. no prostě Princ Vody.Znovu se zamračil a oblékl se.Vykonal ranní hygienu,zaplatil recepční a vydal se dál.Oblékl si i kapuci.Neměl rád vodu.Přímo ji nenáviděl.Kdykoliv se dotkla částí jeho kůže,zajiskřilo to.Nenáviděl Vodu.

Rozpršelo se.Náhle.Tak náhle,jako ještě nikdy.Derecova nálada stejně náhle poklesla.Neměl moc ráda vodu.Vadila větru.Jeho živlu.Ale zase .. ¨voda a vítr spolu dokázali provést mnoho katastrof.Ano,byli stejně zničující .. ale navzájem se nemuseli.Derecova nálada možná poklesla,zato Alecova se zvýšila na maximum.Až se Derec divil.Alec kolem poskakoval,smál se do deště,chytal kapičky.A Derec se divil.Odfrkl si.
,,Jak můžeš být z deště šťastný?"nechápal ale nemohl schovat úsměv.Alec vypadal tak roztomile.Zatřepal hlavou.Na co to myslí?Alec se začertil.
,,I co by ne?"vyplázl jazyk:,,Mám rád vodu.Připomíná mi domov .."
,,Tseh .. taky mám rád vítr a rozhodně,když zafouká,tak tu netančím."
Alec se na Dereca udiveně podíval.Poslední dobou ho nechápal.Cítil mezi nimi podivné vibrace.A také cítil,že na zemi jsou i ostatní princové.Včetně jeho bratra.Ale co bylo divné,poslední dobou mu podivně ubývalo sil.Ano,zřejmě to bylo kvůli tomu,že je daleko od vody ale i teď,když na něj voda dopadala,plnila ho,cítil se tak zesláblý.


Tak co? Líbilo? Prosíme o Komentíky♥
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | Web | 14. března 2010 v 15:35 | Reagovat

jasně že líbilo! těším se na další dílek

2 ....HOneY... ....HOneY... | Web | 14. března 2010 v 16:29 | Reagovat
3 Lilirose Lilirose | 14. března 2010 v 17:18 | Reagovat

jééééé ... super... rychle dalšííí

4 Naru-chan Naru-chan | Web | 14. března 2010 v 17:37 | Reagovat

Jistě že lííbilo ^^ Muhahahaaa... už se těším na pokráčko! *w*

5 Sayu-chan Sayu-chan | 14. března 2010 v 19:59 | Reagovat

juuu sugoi :3 hlásneš pre mňa tu pls http://bleeding-dream.blog.cz/1003/sonazp-2-kolo ??

6 alisandra alisandra | Web | 19. března 2010 v 16:37 | Reagovat

taky se líbiloX)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama