Mírová smlouva-aneb Akatsuky a Konoha 1

11. března 2010 v 16:32 | Seiko-chan |  Kapitolovky
Jak jsem slíbila, přidávám sem první dílek Mírové smlouvy :)Začátek téhle divné smlouvy


"Takže abych to správně pochopila, ta vaše skvadra se s námi chce spojit?" zeptala se udiveně blonďatá Hokage.

"Ano, pochopila jste." Odpověděl jí vysoký muž v klobouku, zahalený černým pláštěm s rudými mráčky. "Nechápu to"Pomyslela si Tsunade. No. Ostatně, kdo by to chápal? Jednoho dne se prostě Madara zblázní a chce uzavřít mírovou smlouvu. Hokage otočila hlavu k mladému Kazekagemu. Ten jen nepatrně kývnul hlavou.

"Co z toho budeme mít?" optal se Gaara a propaloval toho muže pohledem. Sice mu nebylo vidět do obličeje, ale i tak poznal, že má ohromnou chakru.

" Můžeme si ve všem pomáhat, lépe řečeno, spojit se." Odpověděl a na chvíli se odmlčel. Pak pokračoval. " Budeme se navzájem bránit, měli byste lepší výnos peněz." Vysvětlil a další hodinu strávili vysvětlováním a klábosením. V kanceláři, ve které se právě nacházeli, byli ještě další dva ninjové z Akatsuki. Gaara nevěděl proč, ale přišlo mu, že jednoho z nich zná až moc dobře. Cítil se divně, když tam byl. Nejhorší ale bylo, že mu neviděl do obličeje. "Dobře, přijímáme." Oznámila Tsunade za sebe a za Kazekageho a podepsala svitek. Poté ho podala Gaarovi a ten ho také podepsal. "Tak, a teď bych to měla nechat oznámit." Nadhodila a povolala si ninju, který byl z přítomnosti Akatsuki značně nervózní. "Oznam všem joninům, chuninům a geninům, že jsme právě uzavřeli z Akatsuki smlouvu, a tím pádem se k nám přidali."

"H... hai Hokage-sama." Souhlasil a rozplynul se v obláčku kouře.

"Vsadím se, že za pár minut tu bude veselo." Usmála se blondýnka a mrkla na Kazekageho. A měla pravdu . Zrovna, když s oním "záhadným" mužem probírali knihu ninjů, se rozlítli dveře a dovnitř napochodovali dva osmnáctiletí joniní. A bylo na nich vidět, jak jsou naštvaní. Byli tak zhruba stejně vysocí. První z nich, měl havraní vlasy, černé oči a bledou pleť. Jmenoval se Sasuke Uchiha. Jeho jindy klidnou a bezchybnou tvář, nahradila naštvaná grimasa. Druhý, Naruto Uzumaki, měl blonďaté vlasy, modré oči a opálenou pleť. I jeho jindy usměvavou tvář nahradilo rozčílení. Ani jeden z nich se neobtěžoval pozdravit. Jenom se naštvaně přiřítili ke stolu Hokage a byli tak rozladění touhle zprávou, že si ani nevšimli, že v místnosti, nějací Akatsuki jsou.

"Co to má sakra znamenat, bábi Tsunade? Hn?" zařval Naruto. A v očích měl plamínky. Tsunade si jenom promnula čelo nad jeho reakcí. Přesně tohle čekala.

"Naruto, bylo to důležité." Zkoušela to zlehka. Teď se mluvení ujal černovlásek.

"Důležité? Důležité? Co je to za blbosti sakra, to je ta největší volovina, kterou bych od vás čekal." Vyčetl jí zhnuseně Sasuke. Tsunade se na něj zakoukala zlým pohledem.

"Ty buď zticha, nevím, kdo před pár lety odešel k Orochimarovi." řekla a poznala, že uhodila hřebíčkem na hlavičku. Sasuke totiž před šesti lety odešel k tomu odpornýmu hadovy. Před dvěma lety ho zabil a vrátil se do Konohy.

"Gaaro, nemůžu uvěřit, že i ty jsi s tím souhlasil, to si nepamatuješ, co ti udělali, sakra?!" kroutil Naruto hlavou.

"Pamatuji, Naruto, ale tohle by mohl být dobrý začátek, my a Akatsuki..."

"Nějaký Akatsuki nám můžou políbit..."

"Tak dost, Naruto, takhle o nich nebudete mluvit, ani jeden, navíc, když jsou v této místnosti." Zařvala Hokage. Při vyslovení " v této místnosti" ztuhla Sasukemu a Narutovi tvář. Pomalu otočili hlavu. A opravdu. U protější steny stáli tři ninjové s klobouky a plášti. "Jak to, že jsem si jich nevšiml?" zeptali se oba dva sami sebe.

"No, takže jste tu viděli malý divadélko, toho, jak naši ninjové umí být hysteričtí, ale teď k tomu důležitému." Řekla a začala se prohrabovat v papírech. Jeden z Akatsuki, ten, z kterého měl Gaara divný pocit, najednou vylítnul z gauče a přiřítil se ke stolu.

"Kolik je hodin?!" zeptal se fofrem. Hokage a Kazekage na něj jen divně čučeli. Ale pak se Tsunade vzpamatovala a koukla se.

"Osmnáct, čtyřicet dva, proč?" nasadila tázavý tón.

"Do prdele, nestihneme večeři, Konan nás zabije." Zaklel. Natočil se směrem k nejvyššímu ze skupiny. "To je tvoje chyba, měl jsi hlídat čas." Obviňoval ho. Ten se na něj jen otočil.

"Sklapni, bloncko, se nezblázníš." Zchladil ho.

"Ty jeden arogantní imbecile, ty mi můžeš tak akorát políbit..." nedořekl, protože mezi ně vlítnul poslední člen Aka-grupy.

"Sakra nehádejte se, u Jashina, jste vážně stupidní."zavrčel na ně. A díky tomuhle výstupu, si Tsunade dokázala udělat obrázek, kdo před nimi stojí.

"Můžete si sundat ty klobouky, ten výstup vás výborně prozradil."oznámila jim. Zvaná bloncka se otočila ke svému rivalovi.

"A můžeš za to ty, kdybys nezačal s tou blondýnou tak..."

"Jdi do háje."

"A ty do hrobu."

"Ticho! Do prdele, Jashine, za co mě trestáš?!" zakňučel poslední a sundal si klobouk a rozepnul plášť. A nebyl to nikdo jiný, než náš Hidánek.

"Héj, ty máš bejt přece mrtvej!" vypískl Naruto. Hidan se jen usmál a koukl vedle sebe. "Nemůže bejt mrtvej, když je nesmrtelnej, navíc, nám dalo hodně práce ho najít a poskládat dohromady." Vysvětlil nejmenší z nich a jako Hidan si sundal klobouk a plášť.

On. Myslel jsem si, že ho znám, ale že to bude tenhle, to by mě nenapadlo. Pomyslel si Gaara.

"Hele, Dei, kolik těch kousků vůbec bylo?" zeptal se Jashinofil.

"Dvě stě devadesát osm," zazubil se blonďák a prohrábl si vlasy. Poslední z Akatsuki si také sundal klobouk a plášť.

"Dvě stě devadesát devět," řekl Itachi. "Nepočítal jsi hlavu." Vyvrátil Deidarův počet.

"Ty!" zasyčel Sasuke a ukázal na Itachiho.

"Sasuke uklidni se, ano!?" řekla mu Tsunade. Itachi se jenom kouknul na Sasukeho a pak na Tsunade.

"Dnes, to asi nedoděláme, jak vidím, proto se zde zastavíme zítra, budeme se těšit," řekl Itachi a spolu s Hidanem a Deidarou zmizel v obláčku kouře.

"No, my taky půjdeme." Řekl Naruto a spolu se Sasukem vyšel z kanceláře.Byla už tma a Konohou se nesl větřík. Blonďatý chlapec, tedy muž, už mu bylo přeci osmnáct, seděl na okně a pozoroval hvězdy. Jeho myšlenky se toulaly u jedné osoby. Jak dlouho ho neviděl? Asi tři roky. Ale on se nezměnil, je pořád stejně krásný. Jeho oči, jeho vlasy a ta pleť. Zatřepal hlavou, aby tyhle myšlenky vyhnal. Seskočil z okna a lehl si do postele. Než usnul, naposledy na něj pomyslel. Avšak ani ve snu, mu nedal spát. Zašeptal jeho jméno ze spaní.

"Itachi."
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 alisandra alisandra | Web | 11. března 2010 v 18:07 | Reagovat

sice jsem to už četla, ale řeknu to užasnéX)

2 Anča_Yumi Anča_Yumi | 12. března 2010 v 16:34 | Reagovat

Úža :3

3 akimari akimari | Web | 12. března 2010 v 19:08 | Reagovat

ach to je taký krásny začiatok perfektnej poviedky!

4 AnimeStar AnimeStar | Web | 12. března 2010 v 22:33 | Reagovat

dobréééé XD

5 EvanaxDmka EvanaxDmka | 19. dubna 2010 v 17:35 | Reagovat

Dokonalost sama o sobě. Proč mi AKa-banda připomíná mě a kámošky? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama