Mírová smlouva-aneb Akatsuky a Konoha 2

13. března 2010 v 21:25 | S-chán |  Kapitolovky
Druhá kapitola...

Kitsuri Devítiocassá

***
Růžovovlasá dívka zběsile bouchala na dveře.

"Naruto, otevři sakra ty blbý dveře nebo je vyrazím!" křičela.

"No jo, vždyť už jdu!" ozvalo se zevnitř, a po chvíli se dveře opravdu otevřeli. Stál v nich rozcuchaný blonďáček a byl jenom v trenýrkách na spaní. "Co se děje, Sakuro-chan?" zeptal se. Ani se nenadál a jednu mu přiletěla. "Za co Sakuro-chan?" V ten moment mu přilítla další.

"Ty se ještě ptáš za co? Čekám tady asi hodinu. Tebe vzbudit je nadlidskej úkol. Docela se divím, že se ale nevzbudila Kitsuri."

"Kitsuri spí, nebo spíš spala, slyšel jsem prásknout dveře od koupelny." Zazubil se a vstal. "Tak co se děje?"

"Hokage-sama mě poslala, abych tebe a Kitsuri vzbudila, máte prý podepsat nějaký svitek, jinak se neuskuteční ta mírová smlouva," povzdychla si Sakura.

"Stejně si myslím, že je to blbost, a ještě něco musím podepisovat."

"Sám víš, že je to důležitý." Řekla Sakura. Taky aby to Naruto nevěděl. Včera za ním Sakura přišla celá naštvaná, začala na něj křičet, že se zesměšnil před členy Akatsuki a završila to pořádným pohlavkem. Samozřejmě Sasukemu nic neudělala. "Tak já půjdu, pozdravuj Kitsuri a chovej se slušně," oznámila a byla ten tam. Naruto jenom zakroutil hlavou a vrátil se zpátky do bytu. Zamířil si to rovnou do koupelny.

"Kdo to byl?" zeptala se rudovlasá dívka s jasně modrýma očima, stejnýma, jako měl Naruto. Vlastně, byla Narutovi docela podobná, kdyby měla blonďaté vlasy, mysleli by si o ní, že je to jeho dvojče. Ale oni byli opravdu něco jako sourozenci. Byli stejně staří, tedy, pokud jste Kitsurin věk počítali jako u člověka. U Naruta bydlela už dva roky. Před dvěma lety totiž Naruto a Jirayia zkoušeli jutsu na zkrocení Kyuubiho, ale nějak se jim zvrtlo a místo aby Kyuubi zkrotili, stála před nimi ona. Takže ve zkratce. Vyvolali z Naruta Kyuubiho a ona se přeměnila do dívčí podoby. Když to zjistili, nechtěli tomu uvěřit. Později, když to oznámili vesnici, každý se jí bál, ale postupem času jí začínali mít rádi a teď žije jako právoplatná kunoichi Konohy. Může se od Naruta vzdálit na jakoukoli vzdálenost aniž by jeden z nich zemřel. Stejně se Kitsuri může vrátit do Naruta. Tak řešili ze začátku problém se spaním, protože v Narutovém bytě nebylo místo, takže si musel koupit větší byt. S Narutem se oslovují "bratříčku, sestřičko" .

"Kdo asi, Sakura-chan, máme se prej dostavit k bábi Tsunade a podepsat nějaký listini o tý smlouvě." Vysvětlil a šel si vyčistit zuby. Když si je vyčistil, šel si udělat instantní ramen. Potom se šel oblíknout. Už nenosil oranžovou soupravu jako před léty. Tu mu totiž Kitsuri zakázala a řekla mu, že jí nebude dělat ostudu. Vzal si na sebe tedy černé tričko s oranžovou spirálou na zádech (nemůžu si pomoct, oranžová je návyková) a černé tříčtvrťáky. Chtěl už vyrazit, ale vzpomněl si, že tam dneska možná bude Itachi, tak ještě zaplul k zrcadlu a učesal si vlasy. Stejně mi to nepomůže. Pomyslel si a vydal se za Kitsuri, která už čekala před bytem.

"Zase jsi v noci nespal, co?" zeptala se ho, když procházeli po ulici.

"Ne, potřeboval jsem si protřídit myšlenky."

"A hádám, že byli o tom Uchihovi co? Líbí se ti, to poznám."

"No to teda nelíbí," zavrčel Naruto, ale věděl, že jí nepřesvědčil.

Kecá, to poznám vždycky.

Za deset minut dorazili do sídla Hokage. Když stáli před dveřma, Naruto je už chtěl otevřít, ale Kitsuri ho zarazila a se slovy "Sakura říkala, že se máš chovat slušně" zaklepala.

"Dále," ozvalo se zevnitř a proto Kitsuri otevřela dveře a vešla.

"Dobrý den, Hokage-sama, volala jste nás?" zeptala se. Naruto se rozhlédl po místnosti. Za stolem seděla babka Tsunade a vedle ní stál Gaara a něco si četl. Na gauči seděl Hidan s Deidarou a o něčem debatovali, přitom Dei ukazoval na papír. Itachi stál u okna a v ruce držel svitek, do kterého byl zabrán, a vypadalo to, že nic jiného nevnímá.

Vypadá tak...

"Naruto, posloucháš vůbec?" zeptala se Kitsuri.

"Promiň, zamyslel jsem se." Řek to první, co ho napadlo, a zazubil se. Tsunade jenom zakroutila hlavou a začala od začátku.

"Pozvala jsem si sem vás dva, protože potřebuji, abyste podepsali tento svitek. Napsal ho Madara a píše v něm, že pokud Jinchuriky této vesnice listinu nepodepíše, můžeme se jít s mírovou smlouvou všichni bodnout. Podepište to prosím tady." Vysvětlila a ukázala na místo, kde se měl tkvět podpis. Kitsuri požádala o propisku, ale ještě před tím, než to podepsala, ji Hokage zarazila.

"Kitsuri, řekla jsem Itachimu, Hidanovi a Deidarovi, kdo jsi, a myslím si, že bys to měla napsat i do toho svitku," vysvětlila a Kitsuri kývla. Nakonec na svitku byli dva podpisy. A to Naruto Uzumaki a Kitsuri Devítiocasá.(Bože to zní blběxD)

"Hej, tady to prostě nevychází." Zařval Hidan.

"Co se děje?" zeptal se Kazekage. Slova se ujal Deidara.

"Konoha má málo ninjů a od Suny si půjčit nemůže, má přesně limit. Vůbec nechápu, jak by se to mělo vyřešit." Přiznal blonďáček. Tenhle problém řešili asi ještě půl hodiny, když Tsunade řekla něco, co si mysleli všichni.

"To prostě nejde!" zasyčela. Najednou Kitsuri a Narutovi bliklo a koukli se na sebe.

"Myslíš na to co já?" zeptal se Naruto.

"Jasně."

"Můžete nám říct, o co jde?" zeptal se Hidan. Naruto se zazubil.

"Kdo je nejchytřejší shinobi na světě?" zeptal se.

"To fakt netuším." Řekl otráveně potomek Jashina. Naruto se znovu zasmál.

"Přeci, náš lenoch." Řekl a pak dodal: "Shikamaru." Najednou mu ale něco došlo. On se ale s Hidanem nesnese v jedný místnosti.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 alisandra alisandra | Web | 13. března 2010 v 21:40 | Reagovat

superX)

2 May Darrellová May Darrellová | Web | 14. března 2010 v 9:28 | Reagovat

Tak si to čtu znovu od začátku a už se těším na pokráááčko ;-)

3 EvanaxDmka EvanaxDmka | 19. dubna 2010 v 17:40 | Reagovat

Bomba xD

4 Sabaku no Sakura / Lucinka Dei-sama Sabaku no Sakura / Lucinka Dei-sama | E-mail | Web | 22. května 2010 v 17:27 | Reagovat

muahahaha Jashinovský xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama