Slepý holoubek

8. března 2010 v 8:57 | Seiko-chan |  Společné
Povídka mé kámošky Aliko-chan
Slepý holoubek

Byl jednou jeden holoubek. Zrovna se vyklubal z vajíčka, umanul si, že bude jako ostatní ptáci, ti opeření, samozřejmě, a že bude zobat z krmítka.
"Ale jak se tam dostat? Krmítko je přeci až na velikém stromě daleko odtud." Pípnul a zadíval se na vedlejší zahradu, kde se na malém keříku tkvěl postavený… samozřejmě že dřevěný domeček, který se nazývá krmítko. "No co?" povzdychl si a vyrazil. Pokusil se sletět ze stromu, na kterém seděl. Ovšem… zapomněl na to, že ještě neuměl létat a…
"BUCH."
"BUCH."
"BUCH."
Cestou dolů ze stromu se nechtěně zarazil o pár větví. Spadl dokonce na jednu, která se rozvětvovala, a on si vypíchl obě očíčka. Krev začala stříkat všude kolem, ale jeho to nijak nebolelo. A to ještě nevěděl, že krev není jediné, co bude dneska stříkat. Unaveně dopadl na zem. Sice nic neviděl, ale začal se orientovat podle zvuku a pachu. Několikrát sice odbočil a nechal se přejet autem, ale nakonec se přece jen dostal k plotu, který byl mezi zahradami. Nějak to nevychytal a zasekl se mezi plaňkami. Příštího dne rána, kdy se z toho konečně dostal, protože celou noc musel plaňky okusovat, se vydal dál.
Nevšiml si( což je u něj normální) schodů a tak to bylo znovu:
"BUCH!"
"BUCH!"
"BUCH!" Chudák celá polámaný, s jedním křidýlkem, co mu plandalo, s okem vypíchnutým a s pár zlomenými kostmi se musel prodrat houští=křovím. Procházel kolem jednoho vrabce, který se na něj zvědavě podíval. Holoubek se ani nenadál, měl ho u zadku a ptáka toho ptáka v zadku. Vrabec si na něm užil a vyvrcholil do něj.
"Přijď ještě, puso." Usmál se vrabec a plácl ho přes zadek. Teď už i znásilněný holoubek se dostavil konečně ke krmítku. Natahoval se, natahoval a natahoval… a zjistil, že tam nedosáhne. Náš milovaný holoubek postupem času zemřel na znásilnění, na hlad, na žízeň a na ztrátu krve. Tak skončil příběh o holoubkovi.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama