Sprcha

8. března 2010 v 8:58 | Seiko-chan a Aliko-chan |  Jednorázovky
První společná povídka - moje a Aliko-chan.

Sasori se po únavném dni sesipal na postel.
"Že já se na tu práci vyseru… koho zas napadlo, dělat právníka?" Zavřel oči, zachumlal se do peřinky, a hned usnul. Asi po deseti minutách klidného spánku mu zazvonil budík. Náš milý rudovlásek vyskočil z postele, přitom se málem zabil o peřinu a naštvaně sebral mobil.
"Prosím?"zabručel. Z telefonu se ozval příjemný hlas jeho kamaráda.
"Ahoj Sori, nechceš jít se mnou a s Hidem do sauny?" zeptal se. To jako fakt nechci… pomyslel si.
"Hele, DeiDei před zhruba před čtvrt hodinou jsem se vrátil z práce, takže…"
"Super, takže ve dvě u sauny…" skočil mu do toho Deidara. Pak bylo slyšet už jen pípání.
"Vůl." Řekl si nahlas Sasori a sbalil si ručník. Podíval se na hodiny. Za dvě minuty dvě. Fakt magor ten Deidara, to, že já bydlím na druhém konci Konohy a on jako frajer hned vedle tý blbý sauny, u který se máme jako mimochodem sejít mu je asi ukradený… Jashine proč?
O přibližně dvacet minut později se dostavil na smluvené místo. To, že má jaksi zpoždění, mu bylo úplně jedno. Před vchodem do sauny postávali dva mladí muži. Jeden s dlouhými blonďatými vlasy, kvůli kterým si z něj na škole dělali srandu, že vypadá jak holka, jménem Deidara a druhý s bílými a nagelovanými vlasy jménem Hidan.
Přivítali se, společně vstoupili dovnitř a přešli ke kase, kde Hidan se Sasorim donutili DeiDeie, aby to za ně zatáhl, když už je pozval. Chudák náš malý blonďáček nemohl udělat nic jiného, tak na velice sexy pokladníka udělal sexy kukuč, napsal mu číslo na papírek a do sauny šli bez placení.
"Nechápu, že ti na to zase někdo skočil… se divim, že tě za to ty policajti už nezabásli, když tohle na ně děláš pokaždé, když máš dostat pokutu." Povzdychl si Hidan.
"To musíš umět." Mrkl na něj modroočko. Všichni tři se svlíkli ,zabalili se do osušek a vešli do sauny. Když zjistili, že jsou v sauně sami, odhodili osušky. Neměli se přeci za co stydět že? Byli nejlepší přátelé. A viděli s už tolikrát. Jenže tu byl menší problém.
Sasori byl tajně zamilovaný do Hidana, asi už od páté třídy. Hidan vždycky odháněl kluky od Sasoriho, ale na to, aby se ho zeptal, jestli s ním nebude chodit, neměl. Jinak oba byli velice dobře stavění, pěkně vypracované bříško, svalnaté nohy a ruce a dole byli taky velice obdařeni. Ani Deidara nebyl nijak zaostalý. Až na to, že on měl v posteli každý víkend někoho jiného(kanec xD). A pak se každý divil, proč neplatí žádnou pokutu. Sasori si vylezl úplně nejvýš, pak Hidan a nakonec Deidara. Povídali se o všem možném, o mládí, o práci, o škole a o chlapech. Když Sori vyprávěl, jaký se mu líbí tipy, Hid si radši opravdu nenápadně zacpal uši a začal si zpívat. Sasori na něj udiveně vykoukl. Hidan je pokrčil rameny a začal se divně tvářit. Když Sori vysvětloval, koho nejlepšího měl v posteli, Jashinista se zvedl, přeskočil Deie, vyndal si ruce z uší a začal:
"No… je mi docela horko… půjdu se osprchovat." Ostatní dva jen pokrčili rameny.
O půl hodiny později:
"Hele, kde je Hidan?" pozvedl Sasori obočí.
"Nevim, jdi ho najít." Broukl Dei a pokračoval v představách o nahém Itachim Uchihovi. Sasori jen pokrčil rameny, slezl dolů z třetího dřevěného lehátka a podíval se na Deie. Ten byl však duchem mimo. Vyšel ze sauny rovnou do sprch. Nohy mu z horka trochu zavrávorali, takže se musel na chvíli zastavit. Po chvíli se zvedl a pokračoval v cestě.
Zaslechl zvuk sprchy a šel za ním. Vlezl přímo do sprchy, kde se někdo sprchoval. Bylo mu jedno, kdo to je. Bylo mu takové horko, že dotyčného odstrčil a postavil se doprostřed proudu vody. Najednou však ucítil něco na zádech a najednou seděl na zadku. Přímo před ním stála tlustá, chlupatá a stará paní, která v ruce držela kabelku.
"P… promiňte… asi jsem si spletl oddělení." Zamumlal, zrudnul, vstal a už uháněl do pánských. Tam naštěstí Hidana našel. Potřeboval se zchladit, takže mu také zalezl do sprchy.
"Hej Sasori co tu…" nedokončil.Umlčeli ho Sasoriho rty na těch jeho. Překvapilo ho to,ale proč ne? Sasoriho má rád už dlouho a je to velice sexy chlapík. A on chlípník. Objal ho okolo pasu a natiskl ho na své tělo. Sasori zasténal, když ucítil jeho chloubu na své, a jeho svali na svém těle.
"Hidane." Zašeptal mu do rtů.
"Pššt, tohle chci tak hrozně dlouho, tak mi to prosím nekaž." Zašeptal a dál ochutnával jeho ústa. Rudovlásek mu otočil ruce okolo krku a přitiskl se na něj blíže. Jashinista přesunul své rty na jeho klíční kost, kterou začal sát. Zjistil, že je jeho přítel a teď už milenec citlivý na ušním lalůčku. Přesunul se na jeho pravou bradavku, kterou začal lízat a jemně kousat, zatímco druhou mnul mezi prsty, aby jí to náhodou nebylo líto.
To samé pak zopakoval ještě jednou. Dále postupoval na bříško a pak konečně na podbříško, kde ho Sori potřeboval nejvíc. Nejprve ho jen zlehka oblízl, stáhl mu předkožku a chvíli dráždil obnažený žalud. Sasori ho za to odměňoval slastnými steny. Pak ho vzal Hidan celého do úst.
Sprchami se ozval úlevný výkřik a Sasori vyvrcholil Hidanovi přímo do úst. Ten to spokojeně spolykal.
Hidan si ho k sobě otočil zády a pomalu do něj začal vnikat. Sasorimu vyhrkly slzy do očí, takže v něm bělovlasý chvíli setrval Pak začal přirážet. Oba nadrženě vzdychali a když Hidan cítil, že už bude, stiskl Sorimu penis a začal ho třít v rytmu přírazů. Zrovinka ve chvíli, kdy tam zaraženě přišel Dei a vykuleně koukal, oba vyvrcholili.
"Ehm… nechcete mi něco říct?" pozvedl obočí a oba dva ihned zrudly.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Arya Arya | Web | 11. března 2010 v 22:05 | Reagovat

he he he to bolo dobre :D a asi by to chcelo pokracko teda podla mna :D

2 verasi verasi | Web | 2. dubna 2010 v 13:56 | Reagovat

hezky napsané a moc vtipné :D

3 Eclair Eclair | Web | 7. června 2010 v 22:34 | Reagovat

tak to s tím Deiem nemělo vážně chybu:D:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama