Svatba

8. března 2010 v 8:54 | Seiko-chan |  Jednorázovky
Njn, tam se vdávám se starou přezdívkou :D

***
Deidara stál u oltáře a vyčkával na svou milou. Bylo to už dlouho, co se s Narashi znají, ale teprve před rokem jí vyznal lásku. A dnes si jí bere. Budou šťastní a pořídí si rodinku. A nějaký Sasori si už z něj nebude dělat srandu, že je srab a nedokáže jí ani požádat o ruku. Konečně jí uviděl. Byla krásná, ne byla nádherná. Měla krásné bílé šaty, které jí speciálně ušila Keiko. Také pěkný náhrdelník, se kterým jí pomohla Naru-chan. A nakonec ona sama. Vlasy spletené do drdolu, jemné bílé stíny, skoro neviditelná rtěnka a trochu řasenky. S tím jí pomohly zase Akimari a Tsumi. Pár vlasů jí spadalo do obličeje. Byla prostě pravá nevěsta. Pomalým a ladným krokem Narashi došla až ke svému vysněnému. Její zelené oči zářili. Moc se na ten den těšila. Tolik Deidara milovala. A dnes budou konečně svoji. Konečně dorazila až k oltáři, kde se zastavila. Usmála se na Deideie, který jí úsměv oplatil. Poté se zahleděla na jejich oddávající. Na Tsunade. Ta se také usmála a začala se svým proslovem.

"Kdo doprovází ženicha k oltáři, ke konci svobody a začátku manželství?" Pět mužů za Deidarou zpozorněli.

"Já, Itachi Uchiha, přítel."

"Já, Sasori no Akai, přítel a mistr."

"Já, Hidan, nejlepší přítel."

"Já, Matsuo, přítel."

"Já, Sasuke Uchiha, přítel." Tsunade kývla a zahleděla se za nevěstu.

"Kdo doprovází nevěstu k oltáři, ke konci svobody a začátku manželství?" Tentokrát zbystřeli čtyři dívky.

"Já, Naru Uchiha, Nee-chan.

"Já, Akimari, nejlepší přítelkyně."

"Já, Keiko, nejlepší přítelkyně."

"A já, Tsumi Uchiha, nejlepší přítelkyně." Tsunade se opět usmála.

"Svědci, můžete odejít." Oznámila a počkala, než se devět lidí usadí na svá místa. "Takže začínáme. Táži se vás, Deidaro, berete si Narashi za svou právoplatnou manželku? Budete ji ochraňovat a milovat? Ve zdraví i v nemoci, v chudobě i v bohatství, dokud vás smrt nerozdělí?"

Deidara se zadíval Narashi do očí. Věděl odpověď a nikdy by ji nezměnil. "Ano."

"Táži se vás, Narashi, berete si Deidaru, za svého právoplatného manžela? Budete ho ctít a milovat? Ve zdraví i v nemoci, v chudobě i v bohatství, dokud vás smrt nerozdělí?"

I Narashi věděla odpověď. "Ano." Tsunade se tedy obrátila znovu na DeiDeie.

"Můžete políbit nevěstu." Deidara Narashi objal a políbil ji. V lavicích to zašumělo."Na nevěstu a ženicha!" zvolal Matsuo, Narashin nejlepší přítel. Všichni přítomní se napili svého saké. V tom přišli číšníci a začali na stůl podávat svatební dorty. A že jich bylo! Jeden, ve tvaru srdce s růžičkami, další, co vypadal jako podkova, také s růžemi a stupňovitý dort, téže s růžemi. Jeden číšník donesl tác s marcipánovými mafínky, nahoře s dortem a marcipánovými novomanželi. Také stupňovitý srdcovitý dort, opět s růžičkami a novomanželi. Byl tam i dort ve tvaru chrámu a nakonec dortíček v klasickém japonském stylu s postavičkami. Ten se pozvaným hostům líbil nejvíc.

"Takže, jak si vůbec vedete vy ve vztazích?" zeptala se Nara-chan.

"No já a Itachi, chceme si udělat dítě. Moc si to přejeme." Usmála se Naru.

"To já bych chtěla taky, ale Sasori děti nechce." Šeptla posmutněle Tsumi.

"Hele, já to slyšel." Načepýřil se loutkář. Deidara se usmál.

"A co vy?" zeptal se a jeho zrak padl na Matsua a Temary. To ho zajímalo hodně. Věděl, že Matsuo jel po jeho snoubence, teď už manželce jak vosa na med. Nemohl se srovnat s tím, že jeho nejlepší přítelkyně a tajná láska miluje někoho jiného a někoho jiného si bere. Na oslavě, kterou oba manželé uspořádali jako snoubenci, se opil a vyspal se ze stejně opilou Temary. Potom se nějak dali dohromady. Od toho uplynulo už půl roku a Dei byl rád, že se zbavil konkurence.

"Klape nám to výborně." Začervenala se Tem a nechala se Matem obejmout a políbit. Narashi si všimla, že po sobě Sasuke a Itachi hází vražedné pohledy.

"Můžete toho nechat alespoň dneska?" naštvala se Keiko.

"Snad nechcete těmhle dvěma zkazit svatbu." Přidala se Akimari, na kterou se lepil Hidan.

"Se ti řekne, když tě někdo připraví o práci." Zavrčel Itachi.

"Cože? To, že jsem tě měl zabít, bylo ve scénáři, tak si stěžuj někomu jinému." Odsekl Sasu.

"Opravdu toho nechte,"zamračil se Dei, "každý z nás byl v tom seriálu někým zabit, a stěžuje si někdo?"

"Dobře." Zasyčel Itachi, ale hned na to, jak po něm Naru hodila vražedný pohled, ztichl. Pak se jedlo, pilo a tancovalo. Samozřejmě že v párech. Narashi tancovala s Deidarou, Matsuo s Temary, Keiko se Sasukem, Naru s Itachim, Tsumi se Sasorim a Akimari se svolila tancovat s Hidanem. Takže nikdo nezůstal na ocet.O pár měsíců později.

Narashi, Temary, Matsuo, Naru, Akimari, Keiko a Tsumi se sešli u Nara-chan doma. Ostatní měli mise. Jak Narashi, tak Temari, Naru a Keiko měli pěkné bříško. Byli těhotné.

"Jak se bude jmenovat tvé malé?" zeptala se Narashina Nee-chan. Nar se zazubila.

"Deishi, bude to holčička. A tvoje?"

"Itaki."

"Vy už jste ty malé pojmenovali? My s Tem zatím jméno nevymysleli." Zasmál se Matsuo.

"Protože vy dva děláte všechno na poslední chvíli." Poznamenala Keiko a pohladila svoje naduté bříško. Akimari se usmála dvojsmyslu tohoto slova a následně ho pošeptala Tsumi, která vybuchla v hlasitý smích a to, že na ni koukají jak na blbce, taktně přehlídla. A takhle veselé dny měli každý den. Časem se Narashi a Naru opravdu narodili holčičky. Temary měla chlapečka a pojmenovala ho Ikimaru. Keiko porodila hned dvojčátka se jmény Namiko a Lari. I Sasori nakonec svolil a tak se Tsumi mohla stát mamkou. A nakonec Akimari porodila dítě Hidanovi, teď už svému manželovi. Dali mu jméno Hákaři. Všichni tedy měli koho vychovávat. Jejich děti měli po čase svoje vlastní, a barevná barva vlasů vystřídala šeď. Z našich milých ninjů, se tedy stali babičky a dědečkové v důchodu. Někteří se dožili i vlastních pravnoučat, jiní zase ne. Ale co měli všichni společného, bylo, že se milovali až do smrti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Liu-chan Liu-chan | 8. dubna 2010 v 14:26 | Reagovat

Hákaři:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama