Mírová smlouva- aneb Akatsuky a Konoha 4

5. dubna 2010 v 11:17 | S-chááán |  Kapitolovky
Dalšíí díleček :DPŘÍPRAVY

Další den se všichni opět sešli v Tsunadině kanceláři.

"Takže vážení, všechny problémy ohledně ninjů, peněz, misí a podobných úředních věcí máme za sebou. Takže potřebujeme vyřešit už jen jeden problém." Oznámila blondýnka.

"Jaký?"zeptal se Hidan. Tsunade se usmála.

"Potřebujeme nějak zajistit, aby se vás lidé nebáli a brali vás jako normální lidi. Vyslechnu si každý nápad."

"Nad tím už jsme s Kitsuri přemýšleli." Ozval se Shikamaru. Hokage zpozorněla.

"A co jste vymysleli?" Tentokrát se slova ujala Kitsuri.

"Je to docela jednoduché. Napadlo nás, že když občané Konohy uvidí, že naši ninjové s členy Akatsuky vychází, přestanou se jich bát. Proto jsme si mysleli, že by bylo vhodné udělat ninjí ples."

"Ninjí ples?" podivil se Gaara.

"Ano, ples, párty, večírek, mejdlo, vždyť je to to samé. Myslím, že by to bylo opravdu vhodné."

"Ten nápad se mi líbí, Kitsuri, Shikamaru. Ale kde by jste to chtěli uskutečnit a co by se tam vlastně dělo?" zeptala se Slimáčí princezna. Jako Hokage chtěla vědět všechny podrobnosti.

"No…" začala Kitsuri "napadlo nás, že s tím, kde by se to mohlo konat, by nám mohl pomoct Sasuke, Deidara a Yamato-san." Dívka si všimla nechápavých výrazů ostatních přítomných. "Ehm… no, tak vidím že to moc nechápete. Takže, Deidara, by na zem naplácal ten svůj jíl, nebo co to je a Sasuke by ho ohnivím jutsu nechal vypálit a ztvrdnout. To už by jsme měli podlahu. No, pak by Yamato-san okolo toho udělal zdi se střechou pomocí Mokutonu. Pak už by se jen opakovalo to před tím. A to, že by na dřevěné zdi a na strop naplácal zbytky jílu a Sasuke by je nechal ztvrdnout."

"Hmm, dobrý nápad, ale ještě jste neodpověděli na otázku, co se tam vlastně bude dít." Připomněl Itachi.

"Ach, to je otrava. Copak to není jasné? Ale nejdřív budu pokračovat tam, kde Kitsuri skončila. Poté by se tedy vybral speciální tým, který by zatím sál připravil. Třeba vymalování stěn. Také by se musela na strop připevnit Disko koule  a někam do rohu dát bar a k němu židle. Někde by muselo být vystouplé pódium pro DJe. A normálně by se tam tancovalo. Pouštěli by se rychlé písničky a ploužáky a koho by nebavilo tancovat, šel by si sednut na bar a pil saké, nebo různé drinky. Samozřejmě by tam byli i nealkoholické džusy. A také by se tam museli postavit další dvě zdi, aby bylo možné vytvořit záchod."vysvětlil mladý Nara.

"Úžasný nápad, ale jsou tu ještě další dvě věci. Kdy by se to mělo konat a kdo by to platil?" otázal se Kazekage.

"Nad tím už jsme také dumali. Ohledně toho, kdy by se to mělo konat, tak by to mohlo být pozítří od osmi hodin večer. Zítra by jsme všechno připravovali. A ohledně peněz. No, každý v této místnosti by něco mohl přispět a taky by se na to mohla dát menší částka z fondu pro naší vesnici."navrhla Rudooká Kit.

"Pokud vím, Kakuzu si v posteli nechával své peníze. Takže když je teď mrtvej, můžeme si ty prachy vzít." Zaculil se Deidara. "Už jenom stačí rozebrat postel"

"Dobře, takže: teď každý z nás půjde domů a přinese jistou peněžení částku. Sejdeme se tu VŠICHNI za tři hodiny. ROZCHOD." Zavelela Tsunade a přítomní se opravdu rozešli.V Aka sídle

Hej, Deidaro, Itachi pojďte mi pomoct s tou postelí." Zařval Hidan na celé sídlo. Ani nestačil napočítat do pěti a dvě zmiňované osoby přiklusaly.

"To seš tak neschopnej že nedokážeš ani rozbít postel?"zvednul Deidara obočí.

"Ne, ale ten idiot před tím, než chcípnul to zamknul a dal tam pět kovovejch zámků."zafňukal Hid.

"Budeme to muset otevřít násilím, jinak to nepůjde." Povzdechl si Itachi. A tak na neodbytnou postel začali chrlit jedno jutsu za druhým. Postel se jim rozbila asi po hodině.

"Konečně." Ulevil si Dei a nadzvedl první část rozbité postele. To ale neměl dělat, protože je zavalila obrovská vlna drobáků.

"Páni, na co to ten Kakuzu měl?" podivil se Hidan, když se konečně vyhrabal z hromady peněz. Další hodinu strávili počítáním peněz. Napočítali celých pět táců drobáků.Mezitím u Naruta a Kitsuri doma

Naruto otevřel dveře od svého malého kumbálu. Rozsvítil světlo a podíval se na místnost. Všude samá pavučina a staré harampádí. Věděl přesně, kam má šáhnout. Otevřel jednu nemalou skříň a vyndal z ní černý kufřík. Zhasnul světlo a zavřel dveře. Poté i s kufříkem zašel do Kitsurina pokoje. Kitsuri seděla na posteli a něco si četla. Vzhlédla, když blonďáček přišel.

"Nechápu, jak můžeš peníze schovávat v takovém stavu." Zakroutila hlavou. Naruto se usmál.

"Náhodou, je to nejlepší místo, kde to můžu schovat, protože to tam nikdo nebude hledat." Vysvětlil a sedl si na postel. Potom kufr otevřel. Bylo v něm uloženo docela dost peněz. S Kit se chvíli dohadovali, kolik peněz vezmou a nakonec vybrali  tisícovku. Potom už se vydali za Tsunade.Když všichni dorazili, chvíli se přepočítávalo a vyšlo jim, že mají rovných deset tisíc.

"Teď už zbývá jen určit, kdo bude zítra připravovat." Řekl Gaara. Tsunade tedy vybrala: Sasukeho, Deidaru, Yamata, Kitsuri, Sakuru a Hinatu.Druhý den se všichni jmenovaní sešli. Hinata byla lehce nervózní z Deidarovi přítomnosti. Kitsuri Yamatovi vysvětlila její plán a začalo se pracovat. Deidara dal jíl na vzdálenost asi 300x300 metrů a Sasuke použil své jutsu. Poté Yamato postavil zdi a střechu, jak bylo v plánu. Uvnitř udělali Daidara se Sasukem to samé jako s podlahou. Yamato musel vyhradit prostor na záchody, zatímco Hinata s Kitsuri malovali a Sakura vytírala podlahu. Mezitím Sasuke montoval záchody a Deidara objednával DJe. Když Sakura vytřela, pomohla Hinatě vytvořit bar a pak objednala barmana. Jako poslední krok zavedli elektřinu a pověsili na strop Disko kouli."Vypadá to nádherně."uznala Hokage, když viděla jejich celodenní  práci. Itachi s Hidanem byli v Hokage sídle a tiskli pozvánky pro geniny, chuniny a joniny, zatímco Gaara a Shikamaru je rozesílali.Asi v devět hodin večer se všichni sešli a navzájem se pochvalovali. V deset každý odešel. Gaara spolu s Hidanem a Deidarou do hotelu, Itachi k Sasukemu a Naruto, Kitsuri, Shikamaru a Tsunade k sobě domů. Gaara ještě ten večer vyslal poštovního holuba(jinej pták mě nenapadal) do Suny spolu s pozvánkou pro Temary a Kankoura.Dalo by se říct, že se každý vyloženě těšil, jaké ovoce vynese jejich dnešní práce.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 alisandra alisandra | Web | 5. dubna 2010 v 16:26 | Reagovat

superX)

2 Liu-chan Liu-chan | 8. dubna 2010 v 14:21 | Reagovat

V Konoze mají poštovní orly

3 Liu-chan Liu-chan | 8. dubna 2010 v 14:22 | Reagovat

Tojen pro info, jinak super FF

4 Sabaku no Sakura / Lucinka Dei-sama Sabaku no Sakura / Lucinka Dei-sama | E-mail | Web | 22. května 2010 v 18:31 | Reagovat

Kýýýa honém..další díl xD

5 Nyuu! Nyuu! | Web | 25. května 2010 v 23:50 | Reagovat

já z toho umíram smíchy :D:D:D Je to naprosto dokonalý, úžasný... rychle další díl, prosííím ^_^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama