Na výletě v Hadí skrýši - 4

24. dubna 2010 v 19:20 | S-chááán &.&" |  Kapitolovky
Tááák, omlouvám se že to ták dlouho trvalo :))) Snad se vám to bude líbit :)
Kabuto zavedl Naruta, Itachiho a Kisameho do jejich pokojů. Kisameho a Narutův pokoj byl větší. Nacházela se v něm postel, nikoliv manželská, ale stačila na to, aby se na ní vešli oba dva. Z jedné strany byl noční stolek, na kterém se nacházela lampička. Na pravé straně stála velká skříň, a naproti ní malá. Místnost nebyla vymalovaná, ani se v ní nenacházeli žádné ozdobné předměty, či obrazy. Pozitivní bylo, že se v pokoji nacházeli ještě jedny dveře, které vedly do koupelny. Tam se nacházelo zrcadlo, vana, sprcha a ostatní věci, které bývají v koupelně. Itachiho pokoj vypadal v podstatě stejně, akorát byl poměrně menší, ale byl také s koupelnou.
Třeba když půjdu nenápadně a pak budu rychlej tak si mě nevšimne… zamyslel se Naruto a koukl se na dveře od koupelny. Kisame si zrovna vybaloval a dával své věci do větší skříně. No jo, on by se zbláznil, kdyby si vzal tu menší… zavrtěl hlavou. Rozešel se ke dveřím s už se je chystal otevřít, něco mu však zatarasilo cestu. Nebo spíše někdo.
"Hééj, co si myslíš že děláš?" vyjeknul když se od Hoshikagiho odlepil. Modrovlasý tázavě nadzvedl obočí.
"Přece sis nemyslel, že tě pustím do koupelny jako prvního." Ušklíbl se. Uzumaki sevřel ruce v pěst a zadíval se mu do očí.
"Tak hele ty hnusná zmutovaná rybo, co si o sobě vůbec myslíš? Nejdřív mě málem zabiješ, pak si zabereš tu nejlepší skříň a teď chceš jít do koupelny jako první? Tak to poser Jashin, páč já jsem tady taky." Během Narutova proslovu se Kisame nenápadně natahoval pro Samehadu.
"ŠVIH!" Naruto dokončil svoji řeč a jen tak tak se stačil ohnout, jinak by mu Samehada usekla půlku těla. Takhle jen zasvištěla ve vzduchu. Mělo to také jinou výhodu. Jak se Kisame napřáhl a švihl, Naruto se skrčil, překulil se ke dveřím, otevřel je a zamknul za sebou. Už mohl jen slyšet Kisameho nadávání. Rozřehtal se na celé kolo.
"UZUMAKI!!!"
"Smůla zlato." Zasmál se Naruto. To Kisameho zarazilo. Zlato??? Ale dál to neřešil. Modroočko se ještě chvíli smál a pak ze sebe začal shazovat oblečení. Postavil se pod sprchu a pustil nejdříve studenou, aby se zchladil. Později si vodu správně nastavil, a nechal na sebe dopadat kapky teplé vody. Zatímco myl své tělo a vlasy, přemýšlel. Sasuke vypadá pořád stejně… až na to že je víc sexy… o HODNĚ víc sexy… teď nevím jestli je víc sexy Sasuke nebo Itachi… no Itachi je starší a je to na něm vidět… má vrásky…ale ty ho dělají sexy… a je vyspělejší… a Sasuke je zase děsně k sežrání… hn…
nebylo by špatné mít oba… ale… jsem asi blb, ale… do vztahu bych s nima nešel… když je ani trošku nemiluju… Itachi je pro mě jako starší bratr… a Sasuke je nejlepší kámoš… nebo byl, ale to je jedno…
Když vylezl vysušil si vlasy a obmotal si kolem pasu připravený ručník. Opatrně otevřel dveře, ale Kisame v pokoji nebyl. Docela si oddychl, věděl, že by to určitě bolelo…
U Itachiho:
"Já to tam s ním nevydržím! Je otravný, má kecy a pořád se mu něco nelíbí. Je to malej
usmrkanej fracek co se nám vnutil do života." Zavrčel Kisame, když se Itachi oblékal. Před chvíli se vysprchoval, vyfénoval si vlasy a teď se oblékl do síťovaného trička a černých kalhot. Vlasy si svázal do gumičky. "Nechápu proč jsi Kabutovi řekl ať nás dá do stejného pokoje… zrovna mě a jeho!"
"Stejně nechápu proč se stále hádáte…"
"Protože je to …"
"To mi stačí… ale je vidět, že nemáte nijaký zvláštní důvod proč se hádáte…" zamumlal Itachi a hodil své špinavé oblečení do koše na prádlo.
"…"
"Myslím si… že tě Naruto přitahuje."
"…" Kisameho výraz. "COŽE??? Ses zbláznil? Takovej malej nezkušenej idiot… to nikdy." Odfrkl si starší z nich a zakabonil se. Opravdu si to nedokázal představit… navíc ještě s Uzumakim… BRR…
"No a co ty?"
"Já? Já jsem v pohodě… zatím." Usmál se starší Uchiha, ale úsměv ho ihned přešel. "Ale Sasuke má pokoj hned vedle mě…" ukázal na jednu ze stěn, "Takže… budu celou noc jak na jehlách… a to tady máme strávit tak dlouho." Opřel se o zeď a zavřel oči.
"Chápu tě." Řekl. "No nic, já už půjdu,"zazubil se, "snad už ten poťouchlej blondýn už vylezl se sprchy." Zasmál se a odešel. Itachi se zadíval na dveře, kterými Kisame před pár vteřinami odešel. Tohle bude ještě zajímavé… ušklíbl se.
V Narutově a Kisameho pokoji:
Kisame vešel do dvěří a zarazil se. Naruto ležel na posteli a spokojeně oddychoval. Modrovlásek se ušklíbl a přešel k posteli. Tak co ti provedu? Usmál se. Pozoroval Narutovu tvář. Po vlasech mu stále tekly kapičky vody. Měl na sobě pouze boxerky a nic jiného. Nevypadáš zas tak špatně blonďáku… pomyslel si. Naruto něco zamumlal a přetočil se na bříško. Kisame se zvedl a odešel do koupelny, kde na sebe okamžitě pustil ledovou sprchu. Proč? Protože ho napadali myšlenky tipu "ten je roztomilý…" . Po sprše se šel projít po Orochimarově "sídle".
Když se Naruto vzbudil, byl pozdní večer. Sice tady nebyla žádná okna, aby mohl zjistit kolik je, nebyli tu ani hodiny, ale jelikož ovládl Kyuubiho, tak použil jeho chakru, s kterou pronikl ven.
Zjistil, že Kisame v pokoji není. Oblékl se a vyrazil pryč z pokoje. Po cestě potkal Sasukeho, se kterým si chvíli povídal a pak šli mlčky. Sasuke je dovedl až do jídelny.
"Konečně jste přišli." Usmál se Orochimaru.
"Ah… Gomen… já jsem usnul…" zazubil se Uzumaki.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | Web | 24. dubna 2010 v 19:56 | Reagovat

už to začíná xD
jinak, jak se máš? dlouho jsi se neozvala

2 Drbnutá Kika-chan Drbnutá Kika-chan | Web | 24. dubna 2010 v 20:01 | Reagovat

úúúúžasnéé !! :O chcem pokračkoo ! x)

3 terkic terkic | Web | 24. dubna 2010 v 20:09 | Reagovat

paráda:), rychle pokračování:)

4 alisandra alisandra | Web | 25. dubna 2010 v 11:06 | Reagovat

superXD honem dálX)

5 Jana Jana | Web | 25. dubna 2010 v 12:30 | Reagovat

dle možností je to v pohodě x)

6 Laninkáá =D *drahocené eSBé,kterém k smrti [nenávidíš?] [máš ráda?] vyber si xD* Laninkáá =D *drahocené eSBé,kterém k smrti [nenávidíš?] [máš ráda?] vyber si xD* | Web | 26. dubna 2010 v 14:22 | Reagovat

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ..
Ehm ..
Seiko!!
Já tu chvíli nejsem a ty tu přidáš dvě kapitoly .. a obě tak úžasné .. šílím!
Doufám rychle v další .. nebo na ICQ uvidíš :DD

7 Mia-san Mia-san | 2. května 2010 v 15:57 | Reagovat

Jááá chcu pokráčko, prosíííííííím... Smutně koukám:o))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama